Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 27

- To szalenie mobilizuje do w miarę przyzwoitego życia kapłańskiego i zakonnego - mówi o. Tomasz Jank OFMConv, rektor kościoła Świętej Trójcy w Gdańsku.

Przed moimi oczyma stają Ci, którzy codziennie się za mnie modlą. Myślę o swoich rodzicach, co jest bardzo umacniające w realizacji mojego powołania kapłańskiego, zakonnego, myślę również o wszystkich tych, którzy powierzają nas przed Bogiem w cichości i ukryciu. To szalenie mobilizuje do w miarę przyzwoitego życia kapłańskiego i zakonnego, abym prowadził to życie w sposób godny i właściwy - mówi o. Tomasz Jank OFMConv.

Kapłani za kapłanów - modli się o. Tomasz Jank OFMConv.
Ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama