Nowy numer 23/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 28

- Kiedy dowiaduję się, że ktoś się za mnie modli, to jest to dla mnie znak, że Pan Bóg o mnie walczy, abym był świętym kapłanem - zaznacza ks. Mariusz Świerczyński, wikariusz parafii św. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Gdyni-Wiczlinie.

Mam świadomość tego, że nie byłbym tym, kim dzisiaj jestem; nie byłbym taki, jaki jestem, gdyby Pan Bóg o mnie nie walczył, czyli gdyby tylu ludzi nie ofiarowało swojej modlitwy w mojej intencji. Jest to dla mnie wielki znak Bożej miłości, cenne zbudowanie, gdyż wiem, że tym gestem Bóg mówi mi, że Mu na mnie zależy - zaznacza ks. Mariusz Świerczyński, wikariusz parafii św. Bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Gdyni-Wiczlinie.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Mariusz Świerczyński.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama