Nowy numer 30/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 29

- Jest to duże wsparcie, gdy siły słabną, kiedy wraca się ze szkoły po cięższym dniu - podkreśla ks. Grzegorz Kościelniak, wikariusz parafii pw. Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie.

Kiedy słyszę, że ktoś modli się za księży, konkretnie za mnie, to patrzę na wiarę tej osoby. Musi być świadoma wielu darów i łask, jakie otrzymuje przez sakramenty sprawowane przez kapłanów. Tę modlitwę odczuwam zawsze w chwilach trudniejszych. Jest to duże wsparcie, gdy siły słabną, kiedy wraca się ze szkoły po cięższym dniu, a wieczorem nadal czeka duszpasterstwo. W tej modlitwie jest ogromna siła - podkreśla ks. Grzegorz Kościelniak, wikariusz parafii pw. Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Grzegorz Kościelniak.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama