Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 30

- Wierzę, że towarzyszy mi Boża łaska, która jest owocem modlitwy drugiego człowieka w mojej intencji - podkreśla ks. Piotr Brzozowski, wicedyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Modlitwa ludzi za mnie jest przede wszystkim niesamowitym wsparciem i mocą, bo nieraz doświadczyłem tego, że mimo własnych ograniczeń wszystko dobrze się układało. Wierzę, że dokonuje się to za sprawą Bożej łaski, która jest owocem modlitwy drugiego człowieka w mojej intencji. Na pewno ta łaska dopełnia moje ludzkie niedoskonałości - podkreśla ks. Piotr Brzozowski, wicedyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Piotr Brzozowski.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama