Nowy numer 38/2021 Archiwum

Styczniowe kolędowanie z TGD w Ergo Arenie

Już 12 stycznia w gdańsko-sopockiej hali kolejna odsłona koncertów "Kolędy Świata: TGD + Goście". Trasa, przygotowywana co roku z okazji świąt Bożego Narodzenia, już od kilku lat spotyka się ze znakomitym przyjęciem widowni w całej Polsce. Bilety już w sprzedaży.

Zespół TGD znów zabierze uczestników koncertu w muzyczną podróż przez kontynenty i epoki. Towarzyszyć im będą wybitni soliści: Katarzyna Cerekwicka, Ania Karwan, Krzysztof Iwaneczko i Marcin Sójka, a także rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i rozbudowanego zespołu instrumentalnego, pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Jak zapowiada zespół, w Gdańsku usłyszymy piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD "Kolędy świata”. Zespół sięgnie również po repertuar tradycyjnych kolęd oraz znanych przebojów, takich jak "Mario, czy już wiesz" czy "Noël", a także po nowe utwory. Tegoroczne koncerty będą rozbudowane o wyjątkowe instrumentarium lidera TGD Piotra Nazaruka oraz o kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. W Gdańsku jako support wystąpi kilkudziesięcioosobowa Szkółka TGD.

TGD - Trzecia Godzina Dnia - to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów zaliczanych do nurtu pop-gospel. Grupę tworzą kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar opiera się na kompozycjach dyrygenta P. Nazaruka. Zespół nagrał już 11 albumów.

Bilety na gdański koncert TGD 12 stycznia w Ergo Arenie można kupić w internetowych bileteriach. Impreza odbywa się od patronatem "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama