Nowy numer 33/2022 Archiwum

Zapowiada się "Głośna noc" w Gdyni

Już 17 stycznia br. na scenie w gdyńskiej hali Arena wystąpią znani i lubiani artyści w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej "Betlejem w Polsce". Bilety w sprzedaży.

Ponad 2000 lat temu była najgłośniejsza noc w dziejach świata. Później nic nie było już takie jak wcześniej. Historia zaczęła pisać się na nowo. Od tamtego czasu co roku w tę noc miliony ludzi na całym świecie zwraca swoje myśli w stronę Betlejem.

Trwając w radosnej atmosferze Bożego Narodzenia organizowanych jest wiele spotkań, by wspólnie i głośno śpiewać kolędy. Widowisko "Betlejem w Polsce" powoli wpisuje jako stały punkt świątecznych obchodów. W tym roku będzie to już czwarta edycja tej niezwykłej trasy koncertowej, której dochód przeznaczony jest na wsparcie osób potrzebujących.

Na scenie wystąpią: Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak oraz Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego.

Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl oraz bilety24.pl.


Patronat medialny nad wydarzeniem objął "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama