Nowy numer 26/2022 Archiwum

Zaproszenie na spotkanie z o. Tomaszem Nowakiem

Szkoła Barnaby zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie, którego gościem specjalnym będzie o. Tomasz Nowak OP.

W najbliższą sobotę 11 stycznia, w ramach Archidiecezjalnej Szkoły dla Liderów i Animatorów, w kościele pw. św. Józefa w Gdańsku, którym opiekują się ojcowie misjonarze oblaci Maryi Niepokalanej, odbędzie się spotkanie i wspólna modlitwa z dominikaninem o. Nowakiem.

- Zaprosiliśmy o. Tomasza, gdyż jest on współtwórcą Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego. Jego pasjami są głoszenie Ewangelii i muzyka. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem życia, a także poprowadzi modlitwę uwielbienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać współczesne narzędzia, aby z Ewangelią trafić do ludzi pogubionych, to spotkanie jest dla ciebie - mówi ks. Andrzej Wiecki, koordynator Szkoły Barnaby.

Program:
godz. 10 - konferencja pt. "Modlitwa uwielbienia - pieśń dla Boga" w auli Oblackiego Centrum Edukacji i Kultury (wejście przy kaplicy adoracji);
godz. 11.30 - Msza św., a później modlitwa uwielbienia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama