Nowy numer 26/2022 Archiwum

Podpisz apel w obronie prof. Budzyńskiej

Informowaliśmy o postępowaniu wytoczonym prof. Ewie Budzyńskiej przez rzecznika dyscyplinarnego Uniwersytetu Śląskiego na podstawie skargi grupy studentów. Pani profesor zarzucono nietolerancję i homofobię. Powstała strona internetowa, za pośrednictwem której można wysłać do rektora UŚ apel w obronie prof. Budzyńskiej.

Zarzuca się pani profesor, że nie podziela ideologii gender – podsumował dr Marcin Olszówka z instytutu Ordo Iuris, którego prawnicy reprezentują prof. Budzyńską.

Szerzej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Stronę z apelem w jej obronie znajdziesz TUTAJ.

 

« 1 »

Zobacz także

 • AWIK
  15.01.2020 11:28
  Zaczyna się nam w Europie Chrystianofobia. Czy to też będzie karalne?
  doceń 33
 • Wera2
  15.01.2020 12:48
  Łamanie zasad moralnych ma swoje konsekwencje. Filozofia LGBT wprowadza ludzi do momentu kiedy już nie mają żadnych zasad, niszcząc ich wewnętrznie. Tu nie sprzeciwiamy człowieka, tylko pewną filozofię. Oto przykład osoby, który był dobrym człowiekiem: https://www.lifesitenews.com/news/police-arrest-pro-lgbt-high-school-teacher-for-soliciting-sex-with-underage-student?fbclid=IwAR0CC8_061Z_2KqlZBDAY_BC2eP83mWxvLq-SSSZowu_K5qMhz5uK3NUoD0
  doceń 29
 • Eugeniusz_Pomorze_
  15.01.2020 23:06
  Jak nie chcemy się obudzić w drugiej komunie, czyli w Polskiej Rzeczpospolitej Tęczowej, to powinniśmy podpisać apel w obronie p. prof. Budzyńskiej. Racja jest po stronie pani Profesor, gdyby było inaczej, gdyby sprawa nie była aż tak grubymi nićmi szyta, to sama Gazeta Wyborcza by ją nagłośniła. Jednak w wypadku, aż tak jawnej próby niszczenia wierzących profesorów uniwersyteckich woli te nowe praktyki raczej przemilczeć. Śmiało podpisujmy apel w obronie prof. Budzyńskiej, dopóki jest to jeszcze w Polsce możliwe, bo na Zachodzie od dawna jest już... pozamiatane.
  doceń 33
 • hondadriver567
  16.01.2020 22:39
  Podpisane;)
  doceń 11
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama