Nowy numer 31/2022 Archiwum

Bracia Golcowie zaśpiewają kolędy w bazylice św. Brygidy

Znany i lubiany zespół góralski Golec uOrkiestra wykona najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w bazylice św. Brygidy w Gdańsku. Do wspólnego śpiewu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Pomorza.

W najbliższą niedzielę 26 stycznia o godz. 17 u stóp Bursztynowego Ołtarza Ojczyzny odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd. - Wraz z zespołem Golec uOrkiestra będziemy śpiewać najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. One podtrzymują ducha narodowego i wzmacniają naszą wiarę w Jezusa Chrystusa - Zbawiciela wszystkich ludzi. Do wspólnego kolędowania zapraszamy więc wszystkich mieszkańców Pomorza - mówi ks. kan. Ludwik Kowalski, proboszcz. - Koncert jest bezpłatny dzięki sponsorom - dodaje. Wśród nich są: Lotos, Energa, Port Gdynia, Port Gdańsk, Gdańska Stocznia Remontowa, NSZZ "Solidarność" oraz Pello Coffee.

Wydarzenie patronatem honorowym objął abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama