Nowy numer 37/2021 Archiwum

Abby Johnson w Rumi

Bohaterka filmu "Nieplanowane" już 14 lutego podzieli się swoim świadectwem w Rumi.

Amerykanka znana jest w naszym kraju głównie dzięki filmowi "Nieplanowane".

Abby kilkanaście lat pracowała dla Planned Parenthood w Teksasie. Najpierw jako wolontariusz, by ostatecznie stać się jednym z najmłodszych dyrektorów kliniki aborcyjnej. Jak wyznaje, głęboko wierzyła w słuszność tego, co robiła.

Asystując przy aborcji, zobaczyła na USG nienarodzone dziecko uciekające przed narzędziami lekarza. To odmieniło jej życie. Swoje doświadczenia opisała w książce "Nieplanowane", na podstawie której nakręcono film o tym samym tytule.

Spotkanie z Abby Jonhson odbędzie się 14 lutego w sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.30 modlitwą różańcową w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko życiu. Następnie odprawiona zostanie Msza św., a po niej A. Johnson wygłosi świadectwo życia. Wstęp wolny.

Patronem medialnym wydarzenia jest "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama