Nowy numer 38/2021 Archiwum

Wielkopostne inicjatywy w sieci

Wielki Post to najlepszy moment do refleksji nad własnym życiem, a także przybliżenia się do Pana Boga. Do owocnego przeżycia tego czasu z pomocą przychodzą liczne inicjatywy. By skorzystać z niektórych, nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Z roku na rok coraz wiekszą popularnością cieszą się duchowe rozważania ukazujące się w sieci. Przygotowują je różne grupy i wspólnoty wraz z kapłanami archidiecezji gdańskiej. Warto z nich skorzystać. Poniżej lista tegorocznych propozycji:

"Obudź się Ewangelią" to internetowe rekolekcje wielkopostne przygotowane przez wspólnotę "Ludzie Pełni Życia", w czasie których codzienne rozważania poprowadzą: bp Zbigniew Zieliński, ks. Jan Uchwat, ks. Krzysztof Drews, ks. Łukasz Grelewicz, ks. Dawid Szabowski, ks. Paweł Strzałkowski i ks. Daniel Budziński.

Obudź się Ewangelią 2020 ** ks. bp Zbigniew Zieliński ** Co to jest POST? ** Zapowiedź rekolekcji
Ludzie Pełni Życia

 

"Inny wymiar" to internetowe rozważania przygotowane przez ks. Mateusza Tarczyńskiego i ks. Pawła Labudę. Ukazują się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.

Inny wymiar - 777 - Wielki Post 2020 - Zaproszenie
Mateusz T

 

"#drwal" to propozycja codziennych refleksji nad Słowem Bożym przygotowana przez kapłanów związanych z Ruchem Światło-Życie

#drwal - zwiastun 3
Oaza Gdańsk

 

"Dekalog wolności z Janem Pawłem II" to wielkopostna audycja na antenie Radia Gdańsk emitowana w każdy wtorek i piątek o godz. 13:53. O wolności, wierze i Kościele rozmawiają red. Andrzej Urbański i ks. Mateusz Tarczyński. Więcej informacji - tutaj.

Dekalog wolności ze św. Janem Pawłem II - zapowiedź
Andrzej Urbański /Radio Gdańsk

 

"Nakarmić duszę" to cykl audycji na antenie Radia Plus Gdańsk. Rozważania wokół uczynków miłosierdzia co do duszy poprowadzą kapłani z archidiecezji gdańskiej. Emisja w poniedziałki po godz. 17.

Zachęcamy do skorzystania i owocnego przygotowania się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama