Nowy numer 26/2022 Archiwum

Odwołane wykłady w Szkole Biblijnej

- Mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia - zaznacza ks. dr Piotr Przyborek, założyciel Szkoły Biblijnej Archidiecezji Gdańskiej.

Decyzja ma związek z zawieszeniem zajęć na Uniwersytecie Gdańskim oraz innymi obostrzeniami dotyczącymi przeciwdziałań rozszerzaniu się koronawirusa. - Dlatego wykłady Szkoły Biblijnej zarówno w Gdyni, jak i w Gdańsku, a także Szkoły Biblijnej Plus nie odbędą się, aż do odwołania. Za zaistniałe niedogodności przepraszam i, mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia - podkreśla ks. Przyborek.

Dziś premier Mateusz Morawiecki zadecydował o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Do tej pory w Polsce odnotowano 22 osoby zakażone koronawirusem. Na Pomorzu jeszcze u nikogo nie stwierdzono obecności wirusa SARS-CoV-2.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama