Nowy numer 38/2023 Archiwum

Nie byliście w kościele i nie kupiliście "Gościa"? Nic straconego!

Zdajemy sobie sprawę, że najwięcej naszych czytelników kupuje "Gościa Niedzielnego" przy okazji uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej w swojej parafii. Dziś zdecydowana większość osób skorzystała z dyspensy metropolity gdańskiego. Co zatem zrobić, by jeszcze dziś przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

Najnowszy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Uwaga. Można wybrać, poza ogólnopolskimi wiadomościami, również dodatek diecezjalny. Zachęcamy zwłaszcza do wyboru "Gościa Gdańskiego". Wystarczy w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie państwo dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

Można również zakupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Dzięki temu, że wykupicie w tej formie dostęp do przygotowanych przez nas treści, umożliwicie nam utrzymanie płynności finansowej. Niestety koronawirus i związana z nim kwarantanna mają swoje konsekwencje również dla naszego tygodnika. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

A o czym można przeczytać w "Gościu Gdańskim"? Relacjonujemy uroczystości pogrzebowe śp. ks. Stanisława Ziółkowskiego, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pierwoszynie, piszemy o inauguracji zrekonstruowanych barokowych organów z kościoła św. Jana w Gdańsku, a także o tym, w jaki sposób wyznawcy Kościoła ewangelicko-augsburskiego z Sopotu przygotowują się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W naszym cyklu "panorama archidiecezji" opisujemy historię sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdyni-Śródmieściu. Polecamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast