Nowy numer 26/2022 Archiwum

#PaczkaBezdotykowa Caritas

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zachęca do udziału w akcji #PaczkaBezdotykowa. Aby pomóc, nie trzeba wcale wychodzić z domu.

W obecnej sytuacji są osoby, które potrzebują pomocy. Są to seniorzy, a także ci, którzy na przykłąd przez epidemię będą mieli trudniejszą sytuację finansową bądź już stracili pracę. Naprzeciw wychodzi im Caritas Archidiecezji Gdańskiej z nową inicjatywą, jaką jest Paczka Bezdotykowa.

- To łatwy i szybki sposób, by wesprzeć potrzebujących. Dzięki zebranym pieniądzom będziemy mogli przygotować paczki żywnościowe - informuje Marcin Gawiuk z Caritas AG.

Na załączonej grafice dokładnie widać, co znajdzie się w takiej paczce żywnościowej oraz jaka kwota jest potrzebna na skompletowanie paczki. Istnieje możliwość wsparcia akcji dowolną sumą - każda złotówka jest ważna. Paczki będą przekazywane pod drzwi osób bądź potrzebujących rodzin.

Bezpośredni link do wpłat znaleźć można TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama