Nowy numer 39/2023 Archiwum

Marszałek województwa pomorskiego zarażony koronawirusem

Mieczysław Struk z wykrytym wirusem SARS-CoV-2 - potwierdza Ministerstwo Zdrowia. Urzędnik poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku.

Marszałek Mieczysław Struk czuje się dobrze, pozostaje w domu, w izolacji od bliskich. Urzędnik jest w kontakcie z pozostałymi członkami zarządu, którzy nadal mogą podejmować wszelkie decyzje w imieniu samorządu województwa pomorskiego. Ciągłość pracy zarządu województwa zostaje zachowana, natomiast decyzje dotyczące innych pracowników Urzędu Marszałkowskiego są zależne od wytycznych inspekcji sanitarnej.

"Wśród osób, które dziś zostały wymienione w komunikacie Ministerstwa Zdrowia, jestem niestety również ja. Na szczęście objawy, które się u mnie pojawiły w zeszłym tygodniu, są stosunkowo łagodne przypominająca typowe przeziębienie. Oczywiście zgodnie z wytycznymi GIS nie bagatelizowałem ich i od zeszłego tygodnia ograniczyłem do minimum swoją aktywność publiczną i większość zadań realizowałem w trybie zdalnym" – poinformował marszałek Struk na swoim profilu na portalu społecznościowym.

Profil Facebookowy Mieczysława Struka - TUTAJ.

W województwie pomorskim jest już 36 osób z wirusem SARS-CoV-2.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast