Nowy numer 26/2022 Archiwum

Koronawirus na Pomorzu - gdańszczanie zakażeni

W najnowszym raporcie wieczornym z 31 marca Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku potwierdza 6 nowych przypadków zakażenia. Na Pomorzu już 54 osoby są zarażone koronawirusem.

Zarażeni mieszkańcy Gdańska to 2 kobiety i 4 mężczyzn w różnym wieku. Do godzin popołudniowych pozytywny wynik testu stwierdzono u 4 pacjentów, wśród nich pracownika Urzędu Marszałkowskiego. W urzędzie trwa kwarantanna prawie 60 osób i ich rodzin po tym, jak w niedzielę 29 marca potwierdzono zarażenie koronawirusem u Mieczysława Struka, marszałka województwa. Teraz na kwarantannie w Pomorskiem przebywają 782 osoby.

Są też pozytywne informacje - w województwie spada liczba osób hospitalizowanych i pozostających pod nadzorem epidemiologicznym.

Ministerstwo Zdrowia informuje o 2311 przypadkach zakażenia oraz 33 zgonach w czasie epidemii w Polsce. Na Pomorzu nie ma ofiar śmiertelnych koronawirusa SARS-CoV-2.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama