GN 19/2022 Archiwum

Podatkowa pomoc dla medyków

Profesjonalni doradcy z Gdańska zajmą się obsługą podatkową medyków walczących z pandemią. To inicjatywa fundacji "Spotkajmy się pod Jerycho", działającej przy matemblewskim sanktuarium, która chce w ten sposób podziękować za ich wysiłek.

Wsparcie dla lekarzy i personelu medycznego walczącego z pandemią przybiera na Pomorzu różne formy. Ponad 1500 wolontariuszy szyje maseczki dla personelu. Restauratorzy przywożą do szpitali darmowe posiłki. Na oryginalny pomysł wpadli członkowie gdańskiej fundacji – chcą za darmo pomóc medykom w rozliczeniach z fiskusem.

Od poniedziałku 6 kwietnia fundacja "Spotkajmy się pod Jerycho", działająca przy matemblewskim sanktuarium, przy wsparciu osobowym ekipy doradców podatkowych rozpoczyna świadczenie bezpłatnych usług doradztwa podatkowego. Profesjonaliści zobowiązują się też do sporządzania rocznych rozliczeń podatkowych dla personelu medycznego pracującego z chorymi na koronawirusa. Zapraszają do skorzystania z pomocy lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i pozostały personel szpitalny.

- Usługa jest bezpłatna i będzie świadczona z otwartym sercem. To podziękowanie za trud służb medycznych i poświęcenie w trudnych warunkach pracy, spowodowanej pandemią - mówi Izabela Szymańska, prezes fundacji i doradca podatkowy.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod adresem mailowym: kancelaria@gkdp.com.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama