Nowy numer 37/2021 Archiwum

Zespół Elohim Band podtrzymuje tradycję śpiewu Kantyku Mojżesza

Zespół Elohim Band z parafii Opatrzności Bożej w Gdańsku przygotował spot, który można wykorzystać w czasie domowej liturgii paschalnej.

Chcieliśmy się podzielić projektem wynikającym z naszej potrzeby podtrzymania tradycji śpiewu Kantyku Mojżesza podczas Wigilii Paschalnej w naszym kościele na Zaspie. Każdy w swoim domu przygotował swój materiał do czytania i psalmu - informuje Natalia Baranowska z zespołu Elohim Band.

- W tym niebezpiecznym czasie, gdy tak często się mówi #zostańwdomu okazuje się, że właśnie tekst Kantyku Mojżesza pokazuje, że Pan Bóg może nawet rozstąpić morze, aby nam pomóc w trudnym czasie - dodaje.

Zachęcamy do wsłuchania się w słowa czytania z Księgi Wyjścia oraz psalmu.

Elohim Band - Kantyk Mojżesza (czytanie + psalm).
Elohim Band

 

 
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama