Nowy numer 38/2021 Archiwum

#ZaufajPanu i śpiewaj

Bractwo Świętego Pawła zachęca do włączenia się w wyjątkowy muzyczny projekt. Propozycja skierowana jest do każdego, niezależnie od wieku czy muzycznego wykształcenia.

Bractwo na swoim facebookowym profilu poinformowało o nowym projekcie - #ZaufajPanu.

O inicjatywie, która wyszła od Marty i Przemka Kurowskich - w specjalnie nagranym filmiku opowiada pani Marta, która następnie śpiewa piosenkę "Zaufaj Panu". - Nagrajcie się tak jak potraficie - dźwięk i wideo - do tego, co przygotowałam. W filmiku podłożone zostały również napisy, dlatego będzie wiadomo, kiedy zacząć śpiewać. Chcemy, by było to wspólne dzieło, abyśmy poczuli, że w tych dziwnych czasach jesteśmy razem i cały czas mięli nadzieję oraz ufność w Panu Bogu. Zapraszamy!" - zachęca.

Pani Marta zdradza również, że pierwsze nagrania już do nich dotarły. - Planujemy zmontować wszystkie, by powstało wspólne muzyczne dzieło. Dlatego, każdy kto ma chęć stać się jego częścią może to zrobić, śpiewając - dodaje w trakcie telefonicznej rozmowy.

Nagranie, w wykonaniu M. Kurkowskiej, znaleźć można poniżej lub na profilu Bractwa Świętego Pawła. Jest tam również informacja do kiedy i gdzie przygotowane przez siebie nagranie należy wysłać.

Projekt #ZaufajPanu - karaoke dla całej rodziny
Bractwo św. Pawła

"Zapraszamy do włączenia się w nasz projekt #ZaufajPanu, który da nam większe poczucie wspólnoty (chociażby tylko internetowo). Każdy z nas zna piosenkę Zaufaj Panu - zaśpiewajcie razem z najbliższymi. Prześlijcie na naszego maila: kontakt@bswp.pl lub na messenger Bractwa św. Pawła. Czekamy na filmiki do końca kwietnia".

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama