Nowy numer 20/2022 Archiwum

Wygrywamy przyszłość - #1 Moc dźwięków

Publikujemy pierwszy koncert muzyki organowej pt. "Moc dźwięków" w ramach akcji charytatywnej "Wygrywamy przyszłość", organizowanej razem z Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Zachęcamy do oglądania i wspierania zbiórki pieniędzy na zakup zestawów komputerowych dla dzieci ze świetlic będących pod opieką gdańskiej Caritas.

Rusza akcja charytatywna, organizowana przez gdański oddział "Gościa Niedzielnego" oraz Caritas Archidiecezji Gdańskiej pod nazwą "Wygrywamy przyszłość".

Celem inicjatywy jest zbiórka pieniędzy na zakup zestawów komputerowych (laptop i drukarka o wartości 2 tys. zł) dla dzieci ze świetlic będących pod opieką gdańskiej Caritas, które - pozbawione środków dydaktycznych - mają utrudniony dostęp do zdalnej nauki w czasie pandemii lub nie mają go w ogóle.

Podopieczni świetlic Caritas potrzebują wsparcia w postaci sprzętu komputerowego, aby swobodnie móc się kształcić. Nasze wspólne działania to najlepsza inwestycja w rozwój zdolnych, a niezamożnych dzieci. Razem wygrajmy dla nich przyszłość. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji - wesprzyj zbiórkę.

Ideą towarzyszącą wydarzeniu jest również propagowanie alternatywnych form dostępu do kultury.

Poniżej prezentujemy pierwszy koncert, zatytułowany "Moc dźwięków", który wykonał dla nas - w formie wolontariatu - Błażej Musiałczyk, muzyk i wirtuoz, organista archikatedry oliwskiej.

Wygrywamy przyszłość - #1 Moc dźwięku
Gość Gdański

Filmy z koncertami będą ukazywały się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16) na naszej stronie internetowej gdansk.gosc.pl oraz na profilu facebookowym "Gość Gdański". Cykl będzie się składał z 8 koncertów.

Kolejny koncert w środę 29 kwietnia o godz. 16. Serdecznie zapraszamy.

Patronem honorowym akcji jest abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama