Wygrywamy przyszłość - #4 Muzyka aniołów

"Muzyka aniołów" to tytuł czwartego koncertu w ramach akcji charytatywnej "Wygrywamy przyszłość", organizowanej przez nas razem z Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Dziś prezentujemy anielskie dźwięki i podniebne ujęcia Gdańska w czasie pandemii. Zachęcamy do oglądania i wspierania zbiórki pieniędzy na zakup zestawów komputerowych dla dzieci ze świetlic Caritas.

Publikując koncerty muzyki organowej, chcemy "wygrać przyszłość" dla dzieci, będących pod opieką Caritas Archidiecezji Gdańskiej, a także propagować alternatywną formę dostępu do kultury.

Podopieczni świetlic Caritas potrzebują sprzętu komputerowego, aby swobodnie móc się kształcić. Nasze wspólne działania to najlepsza inwestycja w rozwój zdolnych, a niezamożnych dzieci. Zachęcamy do wsparcia zbiórki na zakup zestawów komputerowych - kliknij tutaj.

Poniżej prezentujemy czwarty koncert, zatytułowany "Muzyka aniołów", który wykonali dla nas - jako działanie non-profit - Błażej Musiałczyk i Małgorzata Rocławska. Koncert ilustrowany jest ujęciami z Gdańska w czasie epidemii.

Wygrywamy przyszłość - #4 Muzyka aniołów
Gość Gdański

Filmy z koncertami ukazują się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16) na naszej stronie internetowej: gdansk.gosc.pl oraz na profilu facebookowym "Gość Gdański". Cykl będzie się składał z 8 koncertów.

Piąty koncert - pt. "Blask poranka" - zostanie opublikowany w środę 6 maja o godz. 16. Serdecznie zapraszamy.

Patronem honorowym akcji jest abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.


Poniżej można obejrzeć poprzednie koncerty w ramach akcji "Wygrywamy przyszłość".

Wygrywamy przyszłość - zapowiedź koncertów charytatywnych.
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #1 Moc dźwięku
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #2 Piękna Madonna
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #3 Z dużego ekranu
Gość Gdański

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..