Nowy numer 23/2023 Archiwum

Znamy zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Szkołę Biblijną

W ramach Tygodnia Biblijnego Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej zachęcała do udziału w konkursie na aranżację fragmentu Pisma Świętego.

Pierwszą nagrodę otrzymała Grupa Teatralna "Concordia" z Wejherowa (Psalm 139). - Postanowiliśmy wybrać psalm 139, ponieważ dobrze wpasowuje się w obecną sytuację, w jakiej wszyscy się znajdujemy - wyjaśnia Łukasz Syposz.

Na przygotowanie mieli dosłownie kilka dni. Mimo to zrealizowali bardzo profesjonalne nagranie. - Wybraliśmy formę teledysku, do którego sami skomponowaliśmy muzykę, napisaliśmy scenariusz, a także zagraliśmy. Na koniec wszystko zmontowaliśmy w całość - opowiada Ł. Syposz.

Ponad 6-minutowy klip pokazuje, z jakimi problemami boryka się młodzież w dzisiejszych czasach, a także w jaki sposób może sobie z nimi poradzić. - Mimo tego trudnego okresu nie poddaliśmy się i w kilka dni udało nam się zrobić coś niezwykłego, coś, co przyniosło zwycięstwo - dodaje Ł. Syposz.

Poniżej zwycięski klip:

„Z Nim się odnajdziesz”
ConcordiaStudio

Druga nagroda powędrowała do sióstr zmartwychwstanek z Rumi. Oprócz tego w konkursie przyznano aż 7 wyróżnień. Wszystkim gratulujemy.  

Słowo Boże - Siostry Zmartwychwstanki
S. Olga Repińska CR
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast