Wygrywamy przyszłość - #7 Cudowny świat

Przedstawiamy siódmy, przedostatni koncert pt. "Cudowny świat" w ramach akcji charytatywnej "Wygrywamy przyszłość", organizowanej przez nas razem z Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Zachęcamy do oglądania i wspierania zbiórki pieniędzy na zakup zestawów komputerowych dla dzieci ze świetlic Caritas.

Publikując koncerty muzyki organowej, chcemy "wygrać przyszłość" dla dzieci ze świetlic Caritas i zebrać fundusze na zakup dla nich zestawów komputerowych.

Nasze wspólne działania to najlepsza inwestycja w rozwój zdolnych, a niezamożnych dzieci. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy - kliknij tutaj.

Poniżej prezentujemy siódmy, przedostatni koncert, zatytułowany "Cudowny świat", który wykonał dla nas - jako działanie non-profit - Błażej Musiałczyk, muzyk i wirtuoz, organista w archikatedrze oliwskiej. Koncert ilustrowany jest ujęciami architektury gdańskiej katedry oraz krajobrazu pobliskiego Parku Oliwskiego w czasie epidemii.

Wygrywamy przyszłość - #7 Cudowny świat
Gość Gdański

Filmy z koncertami ukazują się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16) na naszej stronie internetowej: gdansk.gosc.pl oraz na profilu facebookowym "Gość Gdański".

Cykl będzie się składał z 8 koncertów. Ostatni koncert pt. "Victoria" zostanie opublikowany w środę 13 maja o godz. 16. Serdecznie zapraszamy.

Patronem honorowym akcji jest abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.


Poniżej można obejrzeć poprzednie koncerty w ramach akcji "Wygrywamy przyszłość":

Wygrywamy przyszłość - zapowiedź koncertów charytatywnych.
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #1 Moc dźwięku
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #2 Piękna Madonna
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #3 Z dużego ekranu
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #4 Muzyka aniołów
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #5 Blask poranka
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #6 Słodkie życie
Gość Gdański
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..