Nowy numer 20/2022 Archiwum

Kapłani z archidiecezji gdańskiej nagrali #Hot16challenge2

W ramach #Hot16challenge2 zadanie nagrania swojego utworu podjęli nominowani wcześniej kapłani archidiecezji gdańskiej. Posłuchajcie, jak rapują ks. Krzysztof Pasek, ks. Piotr Nadolski i ks. Andrzej Niemcewicz.

Akcja #Hot16challenge2 ma przede wszystkim charakter charytatywny. Do tej pory wzięli w niej udział nie tylko muzycy, ale również osoby znane z różnych środowisk i warstw społecznych. Inicjatywa nie omija również ludzi Kościoła. Wczoraj ukazał się filmik z nagraniem bp. Adriana Galbasa SAC, biskupa pomocniczego diecezji ełckiej.

W ostatnim czasie w internecie można zobaczyć, jak rapują księża archidiecezji gdańskiej. Zobaczcie sami:

#Hot16challenge2 - Ks. Krzysztof Pasek
Oaza Gdańsk
#Hot16challenge2 - Ks. Piotr Nadolski
Oaza Gdańsk
ks. Andrzej Niemcewicz #Hot16Challenge2
ks. Andrzej Niemcewicz

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama