Nowy numer 23/2021 Archiwum

Spotkanie z o. Wojciechem Jędrzejewskim OP

Szkoła Barnaby zaprasza wszystkich chętnych na wykład, który wygłosi o. Wojciech Jędrzejewski, dominikanin z Łodzi.

Już jutro, 16 czerwca o godz. 16, w ramach Archidiecezjalnej Szkoły dla Liderów i Animatorów, w kościele pw. św. Brata Alberta w Gdańsku-Przymorzu (ul. Olsztyńska 2), odbędzie się spotkanie, podczas którego wykład wygłosi o. Wojciech Jędrzejewski OP.

- Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na konferencję zatytułowaną "Relacje we wspólnocie". Ojciec Wojciech przez sześć lat był duszpasterzem młodzieży w Warszawie, następnie został duszpasterzem akademickim w Łodzi, a obecnie pracuje w Dominikańskim Ośrodku Kaznodziejskim w Łodzi - mówi ks. Andrzej Wiecki, koordynator Szkoły Barnaby.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama