Nowy numer 31/2021 Archiwum

Modlitwa o potomstwo

Każdego miesiąca w gdańskim sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej odbywa się adoracja dla małżeństw starających się o potomstwo z modlitwą o uzdrowienie.

To szczególny czas spotkania na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem. Tym razem poprowadził ją ks. Robert Zieliński. - Przychodzicie dzisiaj z bardzo konkretnymi intencjami, modlicie się o dar życia - najcudowniejszy dar. Niestety, nikt nie jest wam w stanie powiedzieć, kiedy ten dar zostanie wam ofiarowany - mówił kapłan. - Jesteśmy cały czas w drodze - przeżywamy różne trudne sytuacje. Czasami tych trudności może być zdecydowanie więcej niż momentów pocieszenia i radości. Może masz taką sytuację, że przychodzisz tutaj po raz kolejny. I nic. Może jesteś już zrezygnowany, może chcesz się poddać. Ale Pan Bóg mówi do każdego z nas, byśmy nie rezygnowali - zaznaczył ks. Zieliński.

- Chociaż tak po ludzku można się załamać, bo czekanie nie przynosi efektów, bo modlitwa wydaje się mało skuteczna... Ale Bóg może mieć dla nas inny plan albo chce, byśmy się najpierw z Nim tak prawdziwie zjednoczyli. Byśmy byli z Nim, nie tylko w momentach prośby, nadziei, oczekiwań, ale cały czas. Na 100 proc. - podkreślił kapłan. - Jako małżonkowie oczekujecie, związane to jest z jakimś bólem i cierpieniem, tego nie wolno podważać, ale trwajcie w tym wszystkim z Nim - z Jezusem - zaapelował.

Adoracje dla małżeństw starających się o potomstwo z modlitwą o uzdrowienie odbywają się każdego 8. dnia miesiąca. Rozpoczynają się o godz. 19.30 w matemblewskim sanktuarium.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama