Nowy numer 30/2021 Archiwum

Wyloguj się! Wakacje offline z rodziną

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zaprasza na rodzinny wypoczynek połączony z integracją oraz aktywnością fizyczną.

W planie kajaki z instruktorem kajakarstwa, trening piłkarski, majsterkowanie, integracja, spotkanie z wolontariuszami z zagranicy oraz posiłek. - W świecie zdominowanym przez internet, krótki odpoczynek offline to świetna okazja, by odbudować swoje relacje rodzinne. By spędzić czas bez telefonu - na rozmowie, wspólnych zabawach, na świeżym powietrzu - mówi Dominik Knaak, koordynator projektu "Wyloguj się!".

Caritas do udziału zaprasza uczestników projektu "Boiskow@ sieć ludzi zaangażowanych", a także wszystkich chętnych wraz z rodzinami i opiekunami. Wszystkie atrakcje są darmowe.

- Mamy nadzieję, że w czasie pandemii i związanych z nią ograniczeń takie spotkania są dobrą alternatywą dla wielu rodzin. Z naszej strony zapewniamy maksymalne środki ostrożności - dodaje D. Knaak.

Spotkania odbywać się będą 18-21 sierpnia w godz. 9-15 w ośrodku wypoczynkowym Caritas w Warzenku. Rodzina może zgłosić się na jeden bądź kilka dni. Chęć udziału grupy lub rodziny można kierować na adres e-mail: dknaak@caritas.gda.pl najpóźniej na dzień przed planowanym przyjazdem.

Każdy z uczestników na miejsce wypoczynku musi dostarczyć wypełnioną Ankietę Wstępnej Kwalifikacji wraz z oświadczeniami znajdującą się na stronie Caritas.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: dknaak@caritas.gda.pl lub numerem telefonu 795 419 671. Podczas spotkania należy posiadać przy sobie środki ochrony osobistej, takie jak maseczka zasłaniająca usta i nos.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama