Nowy numer 31/2021 Archiwum

Wkrótce Dzień Kobiet 3.0 w Gdańsku

Zbliża się kolejna edycja tegorocznego spotkania dla kobiet, organizowanego przez Ludzi Pełnych Życia. To propozycja spędzenia czasu, które inspiruje i daje kobiecie wiele nadziei, wsparcia i siły.

Ostatnia sobota wakacji 29 sierpnia znów będzie szansą dla kobiet z całej archidiecezji gdańskiej na uczestnictwo w niezwykłym wydarzeniu, przygotowanym przez kobiety dla kobiet. Pomysł na zorganizowanie damskiego spotkania zrodził się już kilka lat temu w głowie Marty Jędrzejewskiej. Od inspiracji przeszła do realizacji zamysłu - przygotowywała już kilkanaście edycji Weekendu i Dnia Kobiet, gdzie oprócz wspólnej modlitwy czy indywidualnego spotkania z Jezusem w Najświętszym Sakramencie nie brakuje tematów, które z pewnością zainteresują niejedną panią.

W czasie Dnia Kobiet 3.0 uczestniczkom będą towarzyszyły psycholog, podróżniczka i szefowa fundacji oraz stylista. - Agnieszka Pieniążek powie nam o narzędziach z obszaru psychologii, które dają nam możliwość poznania swoich emocji, potrzeb, oczywiście w perspektywie Bożej obecności w życiu. Ewa Liegman to prezes fundacji, jest szfem hospicjum, ale powie o czerpaniu z każdego dnia, budzeniu się do życia. Wreszcie spotkanie z Joanną Jasińską-Klamrowską to porady stylistki. Na pewno usłyszymy, jak się ubrać stosownie do naszej sylwetki, jak wykorzystać modę, by czuć się dobrze i kobieco - zachęca Marta Jędrzejewska, organizatorka spotkania.

Miejscem spotkania 29 sierpnia po raz drugi będzie katedra oliwska, a potem aula Jana Pawła II. Organizatorka zachęca, by na spotkanie wziąć ulubiony kubek i... przyjść. Bilety dostępne na: ludziepelnizycia.pl/3dzienkobiet

Więcej o Dniu Kobiet 3.0 w nr. 34 ”Gościa Gdańskiego” na 23 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama