Nowy numer 21/2022 Archiwum

Koniec kwarantanny u gdańskich oblatów

Od poniedziałku 28 września otwarty zostanie kościół św. Józefa i Kaplica Adoracji, a dzień później Oblackie Centrum Edukacji i Kultury oraz Herbaciarnia u Oblatów. Zakonnicy zapraszają do ponownego odwiedzania ich placówek.

O kończącej się kwarantannie ojcowie Oblaci Maryi Niepokalanej zakomunikowali na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"W niedzielę nasz kompleks będzie jeszcze zamknięty, ale już w poniedziałek otwieramy kościół św. Józefa i Kaplicę Adoracji, a we wtorek Oblackie Centrum Edukacji i Kultury oraz Herbaciarnię u Oblatów. Msze św. będą odprawiane wg stałego porządku (5.30, 6.00, 6.45, 7.30 i 18.00). Ponownie będzie okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania (dni powszednie 6.00-18.00, niedziela i uroczystości 7.00-18.00) i adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie (8.00-18.00). OCEiK i Herbaciarnię u Oblatów nawiedzać będzie można każdego dnia z wyjątkiem poniedziałków w godz. od 11.00 do 19.00" - napisali zakonnicy.

"Będąc przy końcu kwarantanny wszyscy Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej są zdrowi i nikt nie ma objawów zakażenia koronawirusem! Apelujemy do wszystkich przychodzących do naszego kompleksu kościelno-klasztornego o przestrzeganie zasad sanitarnych: dezynfekowanie rąk, przysłanianie usta i nosa oraz w miarę możliwości, zachowywanie dystansu społecznego" - dodali.

"Dziękujemy Wam wszystkim, którzy w tym trudnym dla nas czasie wspieraliście nas i wspieracie nadal modlitwą, życzliwym słowem i konkretną ofiarą materialną. Jesteśmy Wam wszystkim za to bardzo wdzięczni! Zatem zapraszamy ponownie do św. Józefa! Bądźcie nadal z nami!" - zapraszają gdańscy oblaci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama