Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zaproszenie na rekolekcje zawierzenia Maryi

Od 9 do 11 października w sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie odbędą się rekolekcje zawierzenia Maryi, na które zaprasza Fundacja "Radość Ewangelii".

Październik to szczególny miesiąc, poświęcony Matce Bożej i kierowanej przez Nią do Boga modlitwy różańcowej. W tym czasie, kolejny już rok, Fundacja "Radość Ewangelii" zaprasza na rekolekcje, w których zgłębiane są tajemnice życia Jezusa i Maryi.

- Podczas tej edycji rozważać będziemy tajemnice bolesne. Chcemy zawierzać Maryi nasze trudności, a także przeżywanie obecnego czasu pandemii, związanej z nią izolacji, lęku i troski o bliskich. Pragniemy prosić Matkę Bożą o opiekę nad nami i naszymi bliskimi, by w tym trudnym i niepewnym czasie uczyła nas dostrzegać obecności Jezusa i czerpać nadzieję z Jego ofiary, śmierci i zmartwychwstania - mówi Aneta Puszko OV.

Rekolekcje potrwają od 9 do 11 października w sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie.

- Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zbliżyć się do Maryi i zawierzyć Jej swoje życie. Będzie to czas przepełniony nadzieją i pokojem - dodaje A. Puszko.

W związku z obecnymi wytycznymi dotyczącymi zasad bezpieczeństwa sanitarnego, zapisując się na rekolekcje, należy zapoznać się i zaakceptować warunki podane przez organizatorów.


Więcej informacji o rekolekcjach oraz zapisy na stronie internetowej www.radoscewangelii.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama