Nowy Numer 16/2024 Archiwum

W Gdańsku wkrótce spotkanie Ludzi Pełnych Życia dla mężczyzn

Jeśli chcesz spędzić dobry czas w męskim gronie, zainspirować się, wzmocnić i spotkać podobnych do siebie mężczyzn, to spotkanie jest dla ciebie. Męska konferencja "Szorstka wiara" już 10 października w Gdańsku-Oliwie.

Marta i Stanisław Jędrzejewscy to Ludzie Pełni Życia. Przez lata wzrastali w Ruchu Szensztackim. Małżeństwo zajmuje się organizacją wydarzeń zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Całodniowa męska impreza w gdańskiej Oliwie rozpocznie się w sobotę 10 października od rejestracji, następnie będzie Msza św. o 10.00. Później w auli św. Jana Pawła II rozpoczną się konferencje. W tej edycji spotkania głównym tematem rozważań i świadectw będzie rozwój relacji z Bogiem, a także spotkanie w gronie osób, gdzie "wierzyć" znaczy "mieć siłę".

Stanisław Jędrzejewski jest przekonany, że czas "Szorstkiej wiary" będzie inspirujący dla wielu mężczyzn. - Często myślimy o naszej rodzinie, dzieciach, najbliższych. Zapominamy o sobie i swoim rozwoju. Wyrwij się z codziennej gonitwy, zostaw wszystkie sprawy na parę godzin i doświadcz tego, co może ci pomóc - mówi organizator spotkania.

Zapisy na spotkanie na www.ludziepelnizycia.pl/szorstkawiara.


Więcej w "Gościu Gdańskim" nr 41 na 11 października.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama