Nowy numer 3/2021 Archiwum

"Gimnastyka ciała ze świętymi" - ćwiczenie 1

O swojej relacji z bł. ks. Stefanem Wincentym Frelichowskim w "Gimnastyce ciała ze świętymi" opowiada Klaudia, studentka i harcerka z Duszpasterstwa Akademickiego "Winnica". Zapraszamy do 1. ćwiczenia.

Błogosławiony ks. Frelichowski nie jest szczególnie znany. Przez swoje krótkie, bo 34-letnie życie był ministrantem, harcerzem, klerykiem, kapłanem, więźniem obozu koncentracyjnego, a teraz jest włączony w poczet męczenników.

Klaudia, studentka z Duszpasterstwa Akademickiego "Winnica", opowiada o tym, jak Wicek inspirował ją w życiu, nawet wtedy, gdy nie była blisko Kościoła... I co łączy go obecnie z harcerstwem.

Bł. Wincenty Frelichowski / Gimnastyka Ciała ze świętymi // DA Winnica + @Gość Niedzielny
DA Winnica

"Gimnastyka ciała ze świętymi" to wspólna akcja DA "Winnica" i "Gościa Gdańskiego". Jest formą duchowego przygotowania do przeżywanej niebawem uroczystości Wszystkich Świętych.

Filmiki publikowane są na profilach społecznościowych DA "Winnica" oraz na naszej stronie internetowej od piątku 30 października do poniedziałku 2 listopada.

Zachęcamy do wspólnych duchowych ćwiczeń!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama