Nowy numer 23/2023 Archiwum

Nowy projekt Ludzi Pełnych Życia - #pogaduchy

To internetowa forma wywiadów z małżonkami o ich sukcesach i problemach. Inicjatorzy chcą pokazywać, jak się wspierać i radzić sobie z trudnościami. W piątek, 12 lutego, rozmawiać będą Iga i Konrad Grzybowscy oraz gospodarze #pogaduch, Marta i Stachu Jędrzejewscy.

Najnowszym pomysłem Ludzi Pełnych Życia jest internetowa seria #pogaduchy na ich profilu na FB. - Chcielibyśmy tworzyć materiały filmowe w formie vlogów, które będą cyklicznie publikowane na naszym kanale, co dwa tygodnie, w piątek o godz. 21. Mają umacniać, bawić i pokazywać, jak budować małżeńską więź w czasie pandemii. I później też. W codzienności mamy tak mało czasu dla siebie, a kiedy wreszcie go znajdziemy, nie wiemy, o czym rozmawiać. #pogaduchy mają być zachętą i inspiracją, żeby poszukiwać przestrzeni na rozmowę w swojej relacji - mówi Marta Jędrzejewska.

Ludzie Pełni Życia chcą pokazywać różne drogi, którymi małżeństwa chodzą, różne sposoby na budowanie relacji, rozwiązywanie konfliktów czy wychowywanie dzieci. Będą mówić też o codziennym życiu, o duchowości, o interesujących książkach czy filmach lub o innych ważnych sprawach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast