GN 19/2022 Archiwum

39. Wieczór Modlitwy Młodych

Przed nami 39. Wieczór Modlitwy Młodych w formie online.

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej we współpracy ze wspólnotami młodzieżowymi Lux Cordis z parafii pw. św. Brata Alberta w Gdańsku-Przymorzu oraz Concordia i przyjaciele z parafii pw. NMP Królowej Polski w Wejherowie zapraszają na 39. Wieczór Modlitwy Młodych.

Będzie Droga Krzyżowa pt. "Życie w śmierci". Są to przygotowane w formie krótkich scenek ilustracje życiowych problemów ludzi młodych i nie tylko. Zawarte w scenkach słowo Boże będzie pomocą w odnalezieniu nadziei. Muzyczna oprawa zespołu Dobre Słowo dopełni refleksyjną atmosferę wieczoru.

Organizatorzy zachęcają do włączenia się w wydarzenie, które odbędzie się w wersji online. Transmisja dostępna będzie na facebookowym profilu Wieczoru Modlitwy Młodych. Start WMM - 19 lutego (piątek) o godz. 20.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama