Nowy numer 21/2023 Archiwum

Nie żyje ks. prał. Andrzej Kowalczyk - uroczystości pogrzebowe

W sobotę 20 lutego, w dniu 81. urodzin i w 56. roku kapłaństwa, zmarł ks. prał. Andrzej Kowalczyk, diecezjalny egzorcysta, założyciel wspólnoty Marana-tha.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 25 lutego br. o godz. 11.00 w archikatedrze oliwskiej w Gdańsku. Pogrzeb rozpocznie się od bramy cmentarza oliwskiego bezpośrednio po Mszy świętej.

W przededniu, w środę 24 lutego br. o godz. 17.00 nastąpi wprowadzenie trumny do katedry, o godz. 17.30 Różaniec, o godz. 18.00 Msza święta z udziałem duszpasterzy i członków parafialnych grup Marana-tha, a o godz. 20.00 Msza święta z udziałem Kapituły Archikatedralnej, profesorów i wykładowców Gdańskiego Seminarium Duchownego, kapłanów z dekanatu, kapłanów wychowanków zakończona Apelem Jasnogórskim.

Do dnia pogrzebu o godz. 17.30 w archikatedrze oliwskiej odmawiana będzie modlitwa różańcowa w intencji zmarłego kapłana.

Zapraszając do udziału w uroczystościach pogrzebowych śp. ks. prał. Andrzeja Kowalczyka polecamy Go Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach.

Requiescat in pace!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast