GN 19/2022 Archiwum

Wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Caritas Archidiecezji Gdańskiej trzeci rok czynnie uczestniczy w ogólnopolskim Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

W związku z tym uruchomione zostały bezpłatne dyżury prawne dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób zostali skrzywdzeni przestępstwem. Wsparcie świadczone będzie przy ul. Zawiszy Czarnego 6/1 w Gdańsku od 22 do 28 lutego.

Z uwagi na epidemię i konieczność zachowania odpowiednich wymogów sanitarnych zainteresowani proszeni są o wcześniejsze umówienie spotkania pod numerem telefonu: (58) 340 47 63 lub mailowo: sekretariat@fortuna-krp.pl.

Istnieje możliwość udzielenia zdalnej porady. - W tej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W odpowiedzi zostanie do państwa wykonany telefon zwrotny tego samego dnia lub dnia kolejnego o umówionej godzinie - informuje Monika Dudek z Caritas AG.

Harmonogram:

Dyżur prawnika:

  • poniedziałek - stacjonarnie i telefonicznie - 8.00-15.00;
  • wtorek - stacjonarnie i telefonicznie - 12.00-16.00;
  • środa - stacjonarnie i telefonicznie - 8.00-15.00;
  • piątek - telefonicznie - 8.00-15.00.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama