Nowy numer 39/2023 Archiwum

Fala modlitwy za nowego arcybiskupa

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się we wspólną modlitwę za abp. Tadeusza Wojdę, nowego pasterza archidiecezji gdańskiej.

We wtorek 2 marca w samo południe usłyszeliśmy oczekiwaną wiadomość: "Ojciec Święty Franciszek mianował arcybiskupem metropolitą gdańskim dotychczasowego arcybiskupa białostockiego Tadeusza Wojdę". Informacja ta poruszyła falę modlitewnego dziękczynienia w archidiecezji gdańskiej.

Oczekując dnia ingresu do archikatedry oliwskiej, pragniemy wspólnie modlić się w intencji nowego metropolity. Zapraszamy kapłanów, osoby życia konsekrowanego, wiernych świeckich do adoracji Najświętszego Sakramentu, połączonej z odmówieniem Litanii do św. Józefa i specjalnej modlitwy.

Modlitwa za nowego metropolitę gdańskiego

Boże, Pasterzu i Rządco wszystkich wiernych, wejrzyj łaskawie na swojego sługę arcybiskupa Tadeusza, którego ustanowiłeś pasterzem Kościoła gdańskiego. Daj mu słowem i przykładem przyczyniać się do dobra ludu, któremu będzie przewodził, aby razem z nim doszedł do życia wiecznego. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast