Nowy numer 48/2023 Archiwum

Wielkopostne spotkania ze słowem Bożym

Fundacja Radość Ewangelii zaprasza na wielkopostne zatrzymanie ze słowem Bożym. Spotkania odbywają się w formule online.

Spotkania dla pań, rekolekcje ze św. Józefem, a także "Niedzielny RESTART" - to wielkopostne propozycje fundacji.

"Kobiety w Wielkim Poście" to spotkania dla żeńskiego grona, które odbędą się 6 i 20 marca. - Razem chcemy szukać odpowiedzi na pytania: czym różni się post od diety, jałmużna od darowizny, modlitwa serca od wypowiadania pacierza jedynie ustami oraz jak dobra dieta i ruch wpływają na naszą psychikę i życie duchowe. Pragniemy również odkrywać, jak je przeżywać, by przynosiły realne zmiany w naszym życiu duchowym i nie tylko. Będzie czas na wysłuchanie konferencji, wspólną modlitwę, rozmowy i dzielenie się doświadczeniami, a także przygotowywanie ozdób świątecznych - mówi Aneta Puszko OV. Więcej informacji tutaj.

"Wzór ojca a moja tożsamość" to propozycja rekolekcji ze św. Józefem, które w dniach 12-14 marca poprowadzi ks. Jacek Nawrot z ekipą fundacji. - Tematami rozważań będą m.in. obraz ojca a tożsamość człowieka, charyzmat ojcostwa i macierzyństwa, dzieci z urodzenia czy synowie i córki z wyboru, ratunek dla kruchej rodziny, cechy ojcowskiego serca na wzór św. Józefa - podkreśla A. Puszko. Więcej informacji tutaj.

"Niedzielny RESTART" cieszy się coraz większą popularnością. Najbliższe wieczorne spotkania ze słowem Bożym odbędą się 7 i 21 marca. - W najbliższym miesiącu zapraszamy na dwa spotkania. Pierwsze odbędzie się pod tytułem: "Przykazania Boże - zakazy, nakazy czy drogowskazy?", a drugie " Czym jest bałwochwalstwo? A co oznacza kłaniać się Bogu?" - opowiada Aneta Puszko OV. Rozważania prowadzi ks. Jacek Nawrot. Więcej informacji tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama