Nowy numer 47/2023 Archiwum

24 godziny dla Pana

W archidiecezji gdańskiej po raz kolejny odbędzie się akcja "24 godziny dla Pana". Będzie to całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

W łączności z papieżem Franciszkiem to pokutne nabożeństwo odbędzie się pod hasłem: "On przebacza wszystkie twoje winy".

W naszej archidiecezji w akcji uczestniczyć będzie można 12 i 13 marca w parafii Bożego Ciała w Gdańsku, gdzie wydarzenie rozpocznie się o godz. 19 Drogą Krzyżową. Następnie odbędą się nabożeństwo pokutne oraz adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do północy.

Adoracja wznowiona zostanie w sobotę 13 marca po Mszy św. o godz. 6.30. O godz. 8 będą się godzinki, o 8.30 - Msza św., a o 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Adoracja zakończona zostanie o godz. 18.30. Przez cały czas będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

W Gdyni akcja "24 godziny dla Pana" rozpocznie się również w piątek 12 marca. Start o godz. 15 w parafii NMP Królowej Polski, a zakończenie - 13 marca Mszą św. o godz. 18.30.

W Sopocie w parafii pw. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza akcja rozpocznie się o godz. 15 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Czuwanie modlitewne "24 godziny dla Pana" odbędzie się również w Rumi - sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18. Następnie wystawiony zostanie Najświętszy Sakrament. Adoracja potrwa do godz. 6 w sobotę.. Po Mszy św. o godz. 8 i nowennie do św. Józefa, dalsza część czuwania aż do Mszy św. o godz. 18.

W Redzie u św. Antoniego Padewskiego "24 godziny dla Pana" wystartują 19 marca o godz. 20. Zakończenie 20 marca.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama