Nowy numer 33/2022 Archiwum

Wielki Piątek muzycznie

W ramach naszej akcji "Wielkopostne melodie" zapraszamy do wysłuchania utworu "Krzyżu święty" w wykonaniu Basi Pospieszalskiej z zespołem.

Od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego o 12.00 na naszej stronie internetowej oraz profilach na YouTube i Facebooku będziemy publikować nagrania z pieśniami, które wprowadzą nas w klimat przeżywanego czasu.

Dziś, w Wielki Piątek, prezentujemy utwór "Krzyżu święty" w wykonaniu: Basi Pospieszalskiej - śpiew, Michała Sasinowskiego - saksofon, Krzysztofa Pawłockiego - gitara, Michała Bąka - kontrabas, Maksymiliana Krefta - perkusja.

Wielki Piątek - Krzyżu Święty
Gość Gdański

Partnerem projektu jest Radio Gdańsk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama