Nowy numer 31/2022 Archiwum

Napisz o swoim spotkaniu z Biblią

Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym z okazji Tygodnia Biblijnego.

Zadaniem konkursowym jest napisanie niezbyt długiej pracy pisemnej, na max. 5 tys. znaków, poświęconej tematyce biblijnej. Ma być to jednak osobista refleksja na temat świętych ksiąg. Organizatorzy zatytułowali bowiem akcję: "Moje spotkanie z Pismem Świętym. Co Biblia zmieniła w moim życiu?". Konkurs przeznaczony jest zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody. Będą to piękne wydania Pisma Świętego oraz ciekawe książki. Oprócz tego najlepsze prace zostaną opublikowane.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej we współpracy z gdańskim oddziałem "Gościa Niedzielnego", a fundatorem nagród jest Galilea-sklep.pl.

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 30 kwietnia 2021. Prace należy wysłać na adres: Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej, ul. Amii Krajowej 46, 81-365 Gdynia lub mailowo na adres: szkolabiblijnagda@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama