Nowy numer 39/2023 Archiwum

Maryjne kapliczki. Stwórzmy majową galerię

Zdarza się, że mijamy je codziennie. Są miejscem spotkań i modlitwy, a także nieodłącznym elementem krajobrazu. W miesiącu poświęconym Matce Bożej stwórzmy razem wyjątkową galerię.

Wiele z nich ma swoją historię. Niektóre zostały postawione jako wotum dziękczynne, inne - przebłagalne. Jedne są pięknie zdobione kwiatami, drugie - zapomniane. Gromadzą się przy nich mieszkańcy miejscowości albo są miejscem cichej, indywidualnej modlitwy zanoszonej do Boga przez ręce Maryi.

Pokażcie nam maryjne kapliczki, które stoją w waszych miejscowościach, przy ulicach, w lasach, parkach lub domowych ogródkach. Stwórzmy szczególną galerię!

Czekamy na wasze fotografie do poniedziałku 10 maja. Przesyłajcie je na adres: gdansk@gosc.pl.

W treści maila prosimy podać imię i nazwisko autora zdjęcia, a także miejsce, gdzie znajduje się kapliczka. Można również napisać kilka słów o jej historii lub własnych doświadczeniach związanych z modlitwą w tym miejscu.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone bonami upominkowymi do internetowego sklepu Galilea.

Uwaga! Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację personaliów autora w podpisie pod fotografią.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl. Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Państwem (co może wynikać również z formalnie wiążących nas ustaleń i współpracy).

Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cel. Brak ich podania uniemożliwi realizowanie tego celu.

Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na jego bezpłatne upublicznienie w mediach wydawanych przez Instytut Gość Media.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast