Nowy numer 30/2021 Archiwum

Zmarł ks. Zbigniew Zachara - uroczystości pogrzebowe

W piątek 21 maja, w 62. roku życia i 32. roku kapłaństwa, zmarł ks. Zbigniew Zachara, kapelan szpitala św. Wojciecha, pomagający duszpastersko w parafii pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku-Zaspie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 26 maja o godz. 10.00 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku-Zaspie.

Bezpośrednio po Mszy św. nastąpi przejazd na cmentarz Łostowicki, gdzie w krypcie kapłanów gdańskich zostanie pochowane ciało ks. Zbigniewa.

W przededniu, we wtorek 25 maja o godz. 17.00 odbędzie się wprowadzenie trumny do kościoła, o godz. 18.30 Msza św. z udziałem parafian celebrowana przez kapłanów z dekanatu Gdańsk-Przymorze i współpracujących ze śp. ks. Zbigniewem, a o godz. 20.00 Eucharystia celebrowana przez księży z rocznika święceń.

Zapraszając do udziału w uroczystościach pogrzebowych śp. ks. Zbigniewa Zacharę polecamy Go Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach.

Requiescat in pace!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama