Nowy numer 27/2022 Archiwum

Zaproszenie na obchody 25-lecia gdańskiej SNE

Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich do włączenia się w przeżywanie obchodów srebrnego jubileuszu swojego istnienia.

Organizatorzy z wielką radością, wdzięcznością Bogu i serdecznością zapraszają na uroczyste obchody 25-lecia gdańskiej SNE, które potrwają od 12 do 14 czerwca.

Wśród propozycji wydarzeń są takie, w których będzie mógł wziąć udział każdy. Przewidziano także transmisję online.

Już w sobotę 12 czerwca SNE zachęca do udziału w Pikniku Rodzinnym "Re(we)lacje", organizowanym przez wspólnotę "Czas dla Rodzin" oraz Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej. Więcej informacji w naszym artykule TUTAJ.

W niedzielę 13 czerwca odbędzie się sesja formacyjna "Ewangelizacja w sercu Kościoła". Jest to spotkanie otwarte, w którego ramach wysłuchać będzie można dwóch konferencji - "O jakim Kościele marzy papież Franciszek" oraz "Nowa ewangelizacja i Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja". Gościem będzie ks. dr Przemysław Sawa. Spotkanie potrwa od godz. 15 do 18 w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku.

W poniedziałek 14 czerwca o godz. 19.30 w archikatedrze oliwskiej rozpocznie się uroczysta Msza św. z posłaniem do ewangelizacji pod przewodnictwem abp. Tadeusza Wojdy, metropolity gdańskiego.

Szczegółowy plan odchodów znaleźć można TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama