Nowy numer 38/2021 Archiwum

Metropolita gdański do młodych w Medjugorie

- Pan chce, abyście wy, młodzi ludzie, byli środkiem, za którego pomocą będzie szerzył swoje światło i nadzieję, chce bowiem liczyć na wasze męstwo, na waszą dobroć i na wasz entuzjazm - mówił abp Tadeusz Wojda SAC do uczestników Mladifest w Bośni i Hercegowinie.

Metropolita gdański wygłosił katechezę 2 sierpnia w Medjugorie w ramach 32. Międzynarodowego Spotkania Młodych Mladifest. W kilkudniowym wydarzeniu w miejscu objawień Matki Bożej biorą udział młodzi ludzie z 54 krajów, w tym z Polski. Spotkanie odbywa się pod hasłem: "Co dobrego mam czynić?" (Mt 19,16).

Arcybiskup Wojda, nawiązując do hasła, powiedział do młodzieży: - Pan chce, abyście byli narzędziem szerzenia Jego światła i nadziei, bo chce On liczyć na wasze męstwo, na waszą dobroć i entuzjazm.

Zapytał młodych słuchaczy, czy są na to gotowi.

Co powinienem zrobić? - katecheza abp Tadeusza Wojdy SAC (Medjugorie 2.08.2021)
Pallotti TV | www.pallotti.tv

- Tu, w Medziugoriu, rozmawiajcie o tym z Maryją, Matką Jezusa. Powiedzcie Jej, co się dzieje w waszych sercach, czym one żyją, a Ona zaprowadzi was do swojego Syna Jezusa. Pomoże wam w pełni zrozumieć to, co jest w waszych sercach, pomoże wam znaleźć dokładną odpowiedź na pytanie: "Co mam czynić?" - dodał metropolita gdański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama