Zaproszenie na bal dla singli

- Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nikt nikogo nie będzie swatać. To od was zależy, ile osób poznacie i co z tym dalej zrobicie. My po prostu chcemy stworzyć przestrzeń do poznawania nowych ludzi - mówi Agnieszka Weinstok.

Jesteś młodym katolikiem w wieku 20-45 lat, singlem lub singielką i chcesz to zmienić? 25 września w Straszynie pod hasłem "Nie bój się chcieć!", odbędzie się bal dla singli.

- Rozpoczniemy w sobotę po południu speed-datingiem. Dajemy przestrzeń na zawiązanie nowych znajomości podczas krótkich 3-minutowych rozmów. Jest to świetny sposób, by móc się lepiej poznać i porozmawiać jeszcze bez zadyszki i hałasu. Następnie zapraszamy na spotkanie z Miłością w Eucharystii o godz. 18.00 w kościele św. Jacka w Straszynie. Po Mszy św. spacerkiem udamy się do sali Galerii Szczudło (ok. 600 metrów od kościoła). Tam będziemy tańczyć i poznawać się do białego rana - podkreśla Agnieszka, jedna z organizatorek.

W niedzielę zaplanowano wspólne uczestnictwo w Eucharystii o godz. 13.00 w kościele pw. św. Brata Alberta na Kokoszkach w Gdańsku. - Po Mszy zapraszamy na poczęstunek. Będzie to czas, by móc jeszcze się spotkać i porozmawiać. Na zakończenie chcielibyśmy wspólnie podziękować Bogu za ten czas podczas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz modlitwy uwielbienia - zaznacza A. Weinstok.

- W chwili obecnej, aby zachować parytet, panie zapisujemy na listę rezerwową. Panowie, decydujecie się i zabierzcie kolegów - zachęca Agnieszka.

Na bal obowiązuje strój wieczorowy. O atmosferę zabawy zadba wodzirej Rafał Mieczkowski.

W skrócie:

Data: 25 września 2021 (start ok. godz. 15.00)
Miejsce: Straszyn (20 min. od centrum Gdańska)
Osoby: katolicy stanu wolnego w wieku 20-45 lat
Koszt: 135 zł (cena obejmuje catering i zabawę do białego rana z prawdziwym wodzirejem; nie obejmuje dojazdów i noclegów)
Zgłoszenia: Tutaj

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..