Startuje 3. edycja projektu The Avenue

Od października startuje 3. edycja projektu The Avenue, który jest programem tutoringowym i mentoringowym, dedykowanym uczennicom szkół średnich. Tegoroczne spotkania odbywać się będą pod hasłem: "Znając siebie - służyć innym".

The Avenue to program zachęcający do rozwijania umiejętności i postaw w duchu chrześcijańskich wartości. Dzięki różnorodnym zajęciom, spotkaniom indywidualnym i grupowym, prezentacjom zawodów i tutoringowi uczestniczki będą miały okazję m.in. do pracy nad swoim charakterem, zbudowania poczucia własnej wartości oraz nauki wykorzystywania swoich talentów w przyszłym budowaniu kariery zawodowej.

Jak zapewniają organizatorzy, projekt The Avenue to również m.in. możliwość uświadomienia sobie zainteresowań zawodowych, wyboru najbardziej odpowiedniej szkoły wyższej, nabrania łatwości w przemawianiu do grup słuchaczy, odpowiedniego dostosowania zajęć pozalekcyjnych do wybranej drogi życiowej, a także zawarcia prawdziwych przyjaźni.

Spotkania będą odbywały się według ustalonego harmonogramu w wybrane czwartki od 17 do 18.30 w salach Oliwskiego Ratusza Kultury przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 25 w Gdańsku, a jeśli zaistnieje taka potrzeba - również online.

Dla osób zainteresowanych 27 września odbędzie się dzień otwarty projektu. Spotkanie zaplanowano w Oliwskim Ratuszu Kultury od godz. 17.

Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane uczennice szkół średnich, a także chętnych rodziców. Przedstawione zostaną cele projektu, plan zajęć, koncepcja indywidualnego tutoringu, a także inne aktywności przewidziane w nadchodzącym roku.

Zajęcia w ramach projektu The Avenue są odpłatne, ale istnieje możliwość dofinansowania. Więcej szczegółów oraz formularz do zapisów znaleźć można TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..