Nowy numer 38/2023 Archiwum

Zaproszenie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych

Fundacja Radość Ewangelii organizuje 23 października w sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie dzień skupienia dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich rodziców, którzy poszukują odpowiedzi na pytania, m.in.: o znaczenie spowiedzi i I Komunii Świętej, jak dobrze siebie i dziecko przygotować do tego wydarzenia, a także jak poradzić sobie ze sprawami organizacyjnymi.

Spotkanie odbędzie się pod hasłem "Tajemnica Komunii" i zostało tak zaplanowane, by oprócz przewidzianej konferencji, był to czas wspólnej modlitwy, rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi rodzicami. Będzie też możliwości zadania pytań dotyczących wiary czy rodzicielstwa. Zwieńczeniem spotkania będzie Eucharystia.

"To wielka szansa dla wielu zabieganych i obciążonych nadmiarem obowiązków rodziców, by doświadczyć działania Boga i odkryć tajemnice Komunii, aby móc ją przekazywać swoim dzieciom oraz zobaczyć, że przygotowania można zamienić z uciążliwego obowiązku w budowanie więzi rodzinnych i radosne świętowanie" - piszą organizatorzy i zachęcają do udziału.

Więcej informacji oraz formularz do zgłoszeń znaleźć można tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast