– Świętość związana jest z prostotą. Tak było w przypadku s. Urszuli, która wielokrotnie zawierzała się Bogu. Niech ona oręduje za nami w niebie, abyśmy byli zawsze świadomi naszego chrześcijańskiego powołania – mówił abp Tadeusz Wojda. Homilię wygłosił ks. Łukasz Białk, postulator procesu beatyfikacyjnego s. Napierskiej na etapie diecezjalnym.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








