20. rocznica śmierci s. Napierskiej

W kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nowym Porcie pod przewodnictwem metropolity gdańskiego była sprawowana Eucharystia w intencji rychłej beatyfikacji s. Urszuli Napierskiej CMN w 20. rocznicę jej śmierci.

– Świętość związana jest z prostotą. Tak było w przypadku s. Urszuli, która wielokrotnie zawierzała się Bogu. Niech ona oręduje za nami w niebie, abyśmy byli zawsze świadomi naszego chrześcijańskiego powołania – mówił abp Tadeusz Wojda. Homilię wygłosił ks. Łukasz Białk, postulator procesu beatyfikacyjnego s. Napierskiej na etapie diecezjalnym.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »