Nowy numer 3/2022 Archiwum

Jarmark św. Mikołaja na rzecz hospicjum

Dominikańskie Duszpasterstwo Postakademickie zaprasza na Jarmark św. Mikołaja. Wydarzenie odbędzie się w pierwszy weekend grudnia na dziedzińcu klasztoru dominikanów w Gdańsku. Dochód z imprezy przekazany zostanie na rzecz Hospicjum Perinatalnego "Tulipani".

Jak zapowiadają organizatorzy, jarmark będzie doskonałą okazją do dobrego spędzenia czasu, ale także do kupienia świątecznych prezentów.

Wśród rzeczy przygotowywanych do sprzedaży znajdą się między innymi książki, grafiki i świąteczne ozdoby z duszą, bo wykonane ręcznie. Nie zabraknie też jedzenia, napojów i atrakcji dla dzieci.

Cały dochód z Jarmarku św. Mikołaja zostanie przeznaczony na wsparcie Hospicjum Perinatalnego "Tulipani", które zapewnia perinatalną opiekę paliatywną osobom, które w okresie ciąży otrzymują diagnozę nieuleczalnej, zagrażającej życiu choroby płodu. Perinatalna opieka paliatywna jest oferowana od momentu rozpoznania choroby do 28 dnia po porodzie. 

Jarmark odbędzie się w sobotę 4 grudnia od godz. 12 do 20 oraz w niedzielę 5 grudnia od godz. 8.30do 22.15 na dziedzińcu klasztoru ojców dominikanów w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej 72.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy